Nr.,Kode:
446 A
Beskrivelse:
1867. 2 sk. orange og 4 sk. blå i par på lille brev med 10 skillings frankering til Danmark.
Kat.nr.:
12,14
Startpris:
700
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
447 A
Beskrivelse:
1882. 12 øre matgrøn. AFA 2.800,-
Kat.nr.:
38
Startpris:
440
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
448 A
Beskrivelse:
Kat.nr.:
38
Startpris:
500
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
449 A
Beskrivelse:
1941. 50 øre rødbrun. Sign. Berntsen. AFA 4.200,-
Kat.nr.:
243
Startpris:
750
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
450 A
Beskrivelse:
1943. Sæt London udgaven stemplet Risør 15-9-45. Oplag 4000 sæt. Attest LN: Meget gode eksemplar. AFA 7500,- (sjældent udbudt)
Kat.nr.:
312-17
Startpris:
4000
Nu:
4400
●
Nr.,Kode:
451 P
Beskrivelse:
HÆFTER. Samling frem til 2005 inkl. bedre tidlige samt høj pålydende.
Kat.nr.:
**
Startpris:
700
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
452 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2008.
Kat.nr.:
**
Startpris:
150
Nu:
150
●
Nr.,Kode:
453 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2011.
Kat.nr.:
**
Startpris:
175
Nu:
175
●
Nr.,Kode:
454 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2015.
Kat.nr.:
**
Startpris:
250
Nu:
250
●
Nr.,Kode:
455 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2017.
Kat.nr.:
**
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
456 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2019.
Kat.nr.:
**
Startpris:
250
Nu:
250
●
Nr.,Kode:
457 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2020.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
458 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2021.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
459 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2022.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
460 P
Beskrivelse:
ÅRBOG. 2023.
Kat.nr.:
**
Startpris:
300
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
461 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2007.
Kat.nr.:
**
Startpris:
100
Nu:
100
●
Nr.,Kode:
462 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2020.
Kat.nr.:
**
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
463 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2021.
Kat.nr.:
**
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
464 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2022.
Kat.nr.:
**
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
465 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. 2023.
Kat.nr.:
**
Startpris:
250
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
466 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. FDCer. 5 forskellige mellem 2010 og 2023.
Kat.nr.:
Startpris:
200
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
467 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. Hæfter. 2020.
Kat.nr.:
**
Startpris:
200
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
468 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. Hæfter. 2021.
Kat.nr.:
**
Startpris:
200
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
469 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. Hæfter. 2022.
Kat.nr.:
**
Startpris:
200
Nu:
—
●
Nr.,Kode:
470 P
Beskrivelse:
ÅRSMAPPE. Hæfter. 2023.
Kat.nr.:
**
Startpris:
200
Nu:
—
●